partnerzy

Jak zostać naszym partnerem?

Champion Buissnes Club to program partnerstwa biznesowego łączący przedsiębiorców o wspólnej pasji, działających na rzecz klubu i wspierających go. Tworzą go Sponsorzy oraz Partnerzy Klubu. Pracując wspólnie chcemy kreować nowe możliwości biznesowe oraz realizować wartościowe projekty marketingowe, dzięki którym kolejne firmy będą zainteresowane współpracą i dołączeniem do programu. ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ

oferta

Uważamy, że komunikacja i integracja pomiędzy wszystkimi Partnerami Klubu stanowi o rozwoju i sile biznesowej przedsięwzięcia zarówno dla Champion Sport Club jak i firm współpracujących z Klubem. Firmy, które podejmą współpracę skoncentrowaną na połączeniu aspektów marketingowych i biznesowych, zorientowane na budowanie nowych kontaktów w ramach partnerstwa mogą korzystać z dostępnych przez Champion Buissnes Club narzędzi:

Korzyści z Partnerstwa

Czy warto?  – Jasne, że warto Sponsoring ma wymiar społeczny odgrywa wiodąca rolę społeczną w regionie – integrowaniu lokalnych społeczności i kreowaniu trendów, sponsor jest postrzegany jako firma odpowiedzialna i zaangażowana społecznie, co przekłada się na wizerunek i zaufanie, Wspierając Klub – wspierasz dzieci i młodzież Stajesz się członkiem zaangażowanego środowiska biznesowego, pod rozpoznawalnym brandem i zyskujesz możliwość nawiązania nowych kontaktów w regionie oraz w ramach inicjatyw i projektów prowadzonych przez Klub w innych miastach. Biznes i sport to doskonały i sprawdzony duet, który od zawsze przynosił korzyści i satysfakcję każdej ze stron, ponieważ sport to biznes, a biznes to także sport – różniący się tylko miejscem rozgrywek i strojem zawodników.

Czekamy na Ciebie!
Zostaw wiadomość!  Skontaktujemy się!
Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Umówmy się na spotkanie.